Hakkımızda

Firmamız 1989 yılından beri, kendi konularında uzmanlaşmış satış kadrosu ile üreticilerin yeni teknoloji rulmanlarını , siz kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

   Misyon ve Vizyonu ile büyümeyi hedefleyen firmamız çalışmarını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Güvenilir kalite çalışmalarını sürdürecek olan firmamızın en büyük misyonu bu dur.

   Dünyada halen üretilmekte olan ve yeni geliştirilen rulman modellerını ve yeni nesil ürünleri siz fabrika ve makine imalatçılarımızın dikkatine sunmaktayız.

   Özellikle Lineer Hareket Sistemleri her geçen gün genişleyen stoklarımıza ila Ürün yelpazemizdeki değişik marka ve binlerce çeşidi bir arada sunarak sizlere daha iyi hizmet verdiğimize ve bu tip rulmanların makinelerde uygulanmasında tasarım, montaj ve uzun ömürlü kullanım gibi bir çok problemlerinizi çözebileceğimize inanıyoruz.

   Katalogda sunmuş olduğumuz ürünlerimize ilaveten aşağıdaki ve daha birçok marka ve modeli stoklarımızda bulabileceğiniz gibi bulunmayan ürünler en kısa sürede ve uygun şartlarda temin edilir. İLGİLİ MALZEME ALIMLARINDA BİZDEN DE FİYAT ALMANIZI RİCA EDER HAYIRLI İŞLER DİLERİZ.

Son Eklenenler

ASAHİ
...
Detay »
SKT YAYSIZ KECELER
Parça listesi...
Detay »
MALZEME BILGILERI
SKT...
Detay »